Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
James Napier Robertson | ||
Przemysław Krawczyk
(drugi reżyser)
|
||
Monika Mazur
(asystent)
|
||
Anne-Sophie Puget
(asystent)
|
||
Bernard Sierakowski
(asystent)
|
||
Katarzyna Warzecha
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
James Napier Robertson | ||
Producenci | Ocena | |
Belindalee Hope
producent
|
||
Klaudia Śmieja
producent
|
||
Tom Hern
producent
|
||
Kinga Tasarek
producent (asystent)
|
||
Michael Cerny
producent wykonawczy
|
||
Alex Cole-Baker
współproducent
|
||
Rachel Fawcett
współproducent
|
||
Paul Green
producent wykonawczy
|
||
Hugo Grumbar
producent wykonawczy
|
||
Luke Rivett
producent wykonawczy
|
||
Philip Rose
producent wykonawczy
|
||
Laurie Ross
producent wykonawczy
|
||
Andrea Scarso
producent wykonawczy
|
||
Bogna Szewczyk
kierownik produkcji
|
||
Peter Touche
producent wykonawczy
|
||
Charlotte Ubben
producent wykonawczy
|
||
Robert Walak
producent wykonawczy
|
||
Kathryn Raphael
nadzorca postprodukcji
|
||
Marek Skupień
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Diane Kruger
Tatiyana Volkova
|
7,5
|
|
Talia Ryder
Joy Womack
|
||
Tomasz Kot
Vitaliy Ivanov
|
7,5
|
|
Borys Szyc
Andrei Vadys
|
6,7
|
|
Karolina Gruszka
Valeriya Lebedev
|
6,8
|
|
Charlotte Ubben
Diana Ava Maria
|
||
Oleg Ivenko
Nikolay Lebedev
|
||
Natasha Alderslade
Eleanor Womack
|
||
Martin Hugh Henley
Clay Womack
|
||
Erica Horwood | ||
Ewa Rodart
Barmanka
|
||
Natalia Osipova
Natalia Osipova
|
||
Sylwester Piechura
Asystent Vitalija Ivanova
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Tomasz Naumiuk | ||
Krzysztof Adamski
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Dana Lund | ||
Kostiumy | Ocena | |
Katarzyna Lewińska | ||
Katarzyna Smoter
(drugi)
|
||
Magdalena Bester
(drugi)
|
||
Tomasz Ossoliński
(asystent)
|
||
Milena Sosulska-Michalik
(asystent)
|
||
Beata Michalik
(asystent)
|
||
Maja Grau
(asystent) (sceny zbiorowe)
|
||
Tomasz Krzystof Ciesielski
(asystent) (sceny zbiorowe)
|
||
Dagmara Chałabis
(asystent) (sceny zbiorowe)
|
||
Filip Wakuła
(asystent) (sceny zbiorowe)
|
||
Alicja Chmielewska
(asystent) (sceny zbiorowe)
|
||
Katarzyna Torbiarczyk
(asystent) (sceny zbiorowe)
|
||
Ewa Różewska
(garderoba)
|
||
Katarzyna Woynowska-Szeląg
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Martin Brinkler |
6,0
|
|
Chris Plummer |
4,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Jeremy Cullen
aranżer (dodatkowy)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Waldemar Pokromski
charakteryzator
|
7,0
|
|
Marta Szczerkowska
charakteryzator
|
||
Beata Rółkowska
charakteryzator osobisty: Talia Ryder
|
||
Ali Kosoian
charakteryzator (asystent)
|
||
Julita Grochała
charakteryzator (asystent)
|
||
Izabela Pernal
charakteryzator (asystent)
|
||
Aneta Chaber-Stankiewicz
charakteryzator (asystent)
|
||
Aneta Malesa
charakteryzator (asystent)
|
||
Dorota Chomińska
charakteryzator (asystent)
|
||
Karolina Syndonin
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Dominika Koryciorz
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Stanisław Doliński
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Weronika Borszyńska
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Lidia Wajdyk-Szmańda
fryzjer
|
||
Błażej Pintara
fryzjer
|
||
Waldemar Pokromski
projektant makijażu
|
7,0
|
|
Scenografia | Ocena | |
Joanna Kaczyńska
scenograf
|
||
Alicja Soćko
scenograf (drugi)
|
||
Jacek Gruszecki
scenograf (drugi)
|
||
Inga Palacz
dekorator wnętrz
|
||
Adam Nowakowski
rekwizytor
|
||
Wojciech Kostrzewa
rekwizytor
|
||
Oskar Dąbrowski
rekwizytor (asystent)
|
||
Piotr Świętochowski
rekwizytor (asystent)
|
||
Czesław Kałużny
rzeźbiarz
|
||
Paweł Palikot
projektant graficzny
|
||
Kinga Twarowska
projektant graficzny (asystent) (pre-produkcja)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Luana Barnes
montaż postsynchronu
|
||
Luana Barnes
operator postsynchronu
|
||
Nick Buckton
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Nick Buckton
projektant dźwięku
|
||
Nick Buckton
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Alex Chalcoff
mikser ponownego nagrania
|
||
Bruce Langley
mikser ponownego nagrania
|
||
Rafał Lenart
operator dźwięku (druga ekipa)
|
||
Dmitry Novikov
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Gareth Van Niekerk
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alex Chalcoff
mikser muzyki
|
||
Jeremy Cullen
montaż muzyki
|
||
Nick Buckton
mikser muzyki (dodatkowy)
|
||
Jenna Ackerman
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Joanna Ruta Baranowska
dobór obsady
|
||
Anna Kasińska
dobór obsady
|
||
Clare Burlinson
kolorysta
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…